• 0352 294 33 34
  • bilgi@berksoy.com.tr
  • Mimarsinan Dere Mah. Bilgehan Cad. 22 SK. No:6538030 Melikgazi/KAYSERİ

Kurucu

SAYIN ANNELER VE BABALAR

Bugün ülkemizde engellilerin durumu içler acısıdır. Öncelikle toplumumuz bu insanlara, deli, sakat, kör, topal, çolak diye dışlayıp öcü gibi bakıyorlar. Sonrada Allah başa vermesin diyorlar.Bu engellilerimize yapılan en büyük kötülüktür.

Daha vahimi de var. Pek çok aile engelli çocuklarını saklıyorlar. Onlara güneş yüzü bile göstermiyorlar. Bu ülkemizin sosyal yarasıdır. Bunların önüne geçmek eğitimle, toplum bilinçlendirilmesiyle olur. Bu konuda başta devlet olmak üzere sivil toplum örgütlerine ve özel sektöre büyük görev düşüyor. Bu insanlığın vicdan borcudur. Bizde vicdani sorumluluğumuzla hareketle BERKSOY ÖZEL EĞİTİM ve REHABİLİTASYON MERKEZİ olarak Kayseri de bir ilki gerçekleştirdik. 2500 m2 kapalı alan 8500 m2 açık alanı 1000 öğrencilik kapasitesi, uzman kadrosu, son sistem araç gereçleri ile hizmete sunmaktayız.

Engelli çocuklarımızın doğal ve en yasal hakkını kullanmalısınız. BERKSOY bunun için vardır. Görüp gezmeden karar vermeyiniz. Hadi sizde sahile vurmuş deniz yıldızlarını kurtarmaya çalışan insan misali engellilerimiz için elinizden geleni yapın. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğiyle..

MEHMET BERKSOY 

Berksoy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi.

BU ÇOCUKLAR HEPİMİZİ İLGİLENDİREN BİR MESELEDİR. GELİN BU İŞİ UZMANLARIYLA BERABER HAREKET EDEREK KENDİNİ KAZANMASINA VESİLE OLALIM.